شماره : 95612
14 / 11 / 2016 - 11:13

امنیت و آرامش همایش پیاده‌روی اربعین حسینی را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم

اهروصال: پدر شهید مدافع حرم بابیان اینکه پسرم در راه عشق به امام حسین (ع) شهید شد، گفت: همایش پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی که در آرامش و امنیت برگزار می‌شود، مدیون شهدای مدافع حرم هستیم.

جعفر جوانی پدر حامد جوانی از شهدای مدافع حرم که در دفاع از حریم ولایت در عراق شهید شده است در گفت‌وگو با خبرنگار اهروصال در مرز مهران می‌گوید: توفیق یافته‌ام تا در کنار خادمان موکب‌های عاشقان امام حسین (ع) و همراه زائرین پیاده کربلا باشم.

وی با ابراز خوشحالی از اینکه حضور شیعیان در کربلا دست بدخواهان و یزیدیان زمان را از عراق دور می‌کند، افزود: حضور پرشور شیعیان در اجتماع عظیم اربعین حسینی کمر تکفیری‌ها و وهابی‌ها را می‌شکند.

پدر شهید مدافع حرم با اشاره به اینکه وجب‌به‌وجب خاک عراق به خون شهدای مدافع حرم آغشته و برای ما مقدس است، ادامه داد: زمانی در مرز مهران رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جان خود را فدا کردند تا ما امروز در امنیت و آرامش زندگی کنیم و اکنون مدافعان حرم ادامه‌دهنده راه شهدای دوران دفاع مقدس هستند.

جوانی بابیان اینکه پسرم در راه عشق به امام حسین (ع) شهید شد، گفت: پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی که در آرامش و امنیت برگزار می‌شود، مدیون شهدای مدافع حرم و رزمندگانی که اکنون با تروریست‌های تکفیری می‌جنگند هستیم.

photo_2016-11-13_23-31-39

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری اهروصال طی شماره 95612 توسط امید ظریفی و در روز دوشنبه 14 نوامبر 2016 ساعت 11:13:16
© Copyright 2020 http://aharvesal.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر