شماره : 93958
29 / 10 / 2016 - 1:05

اجرای طرح غربالگری کارکنان شهرداری، سازمان‌های وابسته و خانواده‌های آنان

اهروصال: مسئول روابط عمومی شهرداری اهر از اجرای طرح غربالگری کارکنان شهرداری و سازمان‌های وابسته و خانواده‌های آنان خبر داد.

سید محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اهروصال اظهار داشت: در این طرح که با هماهنگی شهرداری و مساعدت یکی از خیرین انجام شد از تعداد نزدیک به ۱۶۰ نفر نمونه‌گیری شد و قرار است آنالیز آزمایشگاهی خون و ادرار با هدف تشخیص بیماری‌ها، پیگیری درمان و حفظ سلامت افراد انجام گیرد.

وی افزود: طبق تفاهم‌نامه منعقده فی‌مابین، خیر مجری طرح و آزمایشگاه تشخیص پزشکی یاس تمامی آزمایشات برای پرسنل و همکاران به‌صورت رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای این موضوع دریافت نخواهد گردید.

مسئول روابط عمومی شهرداری اهر بابیان اینکه کارکنان شهرداری و سازمان‌های وابسته و خانواده‌های آنان و پاکبانان و پرسنل آتش‌نشانی و برخی اعضای شورا و … تحت پوشش این طرح قرار گرفتند گفت: آزمایشات شامل تست‌های دیابت، کارکرد کلیه و کبد، تست‌های تشخیص بیماری‌های قلبی و عروقی، تست‌های تشخیص بیماری‌های عفونی، کنترل کم‌خونی و تست‌های تیروئید، چربی و بسیاری دیگر از تست‌های تخصصی بوده است.

حسینی ادامه داد: ضمناً پس از آنالیز مقرر است جواب به همراه نسخه تشخیص پزشکی در محل انجام نمونه‌گیری یعنی شهرداری اهر تحویل عزیزان گردد.

وی بابیان اینکه خیر مجری طرح آمادگی خود را برای ارائه خدمات مضاعف به سایر شهروندان خصوصاً مناطق محروم اعلام نموده است گفت: خیر مجری طرح سایر بیماران نیازمند ساکن شهرستان را نیز پذیرش خواهد نمود و در صورت معرفی آنان، آزمایشات با تخفیف ۷۵ درصدی برای این عزیزان انجام‌گرفته و تنها ۲۵ درصد هزینه دریافت خواهد گردید و مابقی سهم بیمار از خیرین و مجری طرح دریافت می‌شود.

 

photo_2016-10-28_23-19-56

ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری اهروصال طی شماره 93958 توسط امید ظریفی و در روز شنبه 29 اکتبر 2016 ساعت 01:05:32
© Copyright 2020 http://aharvesal.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر