شماره : 45249
25 / 9 / 2015 - 19:56

اسکورت داور و اعتراض راه‌آهنی‌ها

در پایان نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و راه‌آهن اعضای تیم راه‌آهن به داوری این دیدار اعتراض کردند. به گزارش اهروصال به نقل از تسنیم، تیم‌های استقلال و راه‌آهن از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (جمعه) از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که بخشی از اتفاقات نیمه اول به شرح

در پایان نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و راه‌آهن اعضای تیم راه‌آهن به داوری این دیدار اعتراض کردند.

به گزارش اهروصال به نقل از تسنیم، تیم‌های استقلال و راه‌آهن از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (جمعه) از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که بخشی از اتفاقات نیمه اول به شرح زیر است:

* هنگامی که بازی در وقت‌های تلف شده نیمه اول پیگیری می‌شد، ننزیچ دروازه‌بان تیم فوتبال راه‌آهن روی میثم مجیدی مرتکب پنالتی شد که این موضوع اعتراض شدید نیمکت‌نشینان راه‌آهن و مهدی تارتار را به دنبال داشت.

* مهدی تارتار که در حال رفتن به رختکن بود به شدت به داور اعتراض کرد. بازیکنان راه‌آهن هم به سمت داور رفتند تا به او اعتراض کنند.

* پس از پایان نیمه نخست به یکباره کادر فنی و بازیکنان راه‌آهن به سمت داور حمله کردند و تا به او اعتراض کنند که عوامل برگزاری داوران را با اسکورت به سمت رختکن‌شان هدایت کردند. این در حالی بود که هواداران استقلال در حال تشویق زرگر داور این دیدار بودند.

* در حالی که راه‌آهنی‌ها به داور مسابقه اعتراض داشتند علیرضا رحیمی مدیر عامل این باشگاه بدون هیچ توضیحی در مورد داوری صحبت نکرد.

* منوچهری، سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن در بین دو نیمه به رختکن داوران رفت تا به آنها اعتراض کند اما حجت‌الله بهمنی، مدیر روابط عمومی سازمان لیگ جلوی او را گرفت تا کار به جاهای باریک نکشد.

انتهای پیام/


ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری اهروصال طی شماره 45249 توسط امید ظریفی و در روز جمعه 25 سپتامبر 2015 ساعت 19:56:24
© Copyright 2020 http://aharvesal.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر