شماره : 114715
9 / 5 / 2018 - 21:11

افزایش نرخ کرایه تاکسی غیر قانونی است

عزت جبانی اظهار داشت: کرایه‌های ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری افزایش نیافته و هرگونه افزایش نرخ غیرقانونی است.

عزت جبانی؛ رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهری اهر در گفتگو با اهروصال از عدم افزایش کرایه‌ها خبر داده و اظهار داشت: کرایه‌های ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری افزایش نیافته و هرگونه افزایش نرخ غیرقانونی است.

وی در ادامه مطرح کرد: جلسات متعددی با کمسیون حمل‌ونقل شورای شهر در خصوص بررسی کرایه حمل‌ونقل عمومی برگزار گردیده و بسته پیشنهادی برای ایجاد تناسب در کرایه‌ها ارائه‌شده است تا خدمات بهتری ارائه گردد و منتظر اعلام درصد افزایش کرایه‌ها از طرف وزارت کشور هستیم.

جبانی خاطرنشان کرد: در صورت اعلام نرخ افزایش کرایه‌ها نرخ‌های افزایش‌یافته به اطلاع شهروندان و فعالان حوزه حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری خواهد رسید.

وی در خصوص علت عدم افزایش نرخ کرایه‌ها اذعان داشت: ابلاغیه‌ای از سمت وزارت کشور در خصوص افزایش نرخ به دست ما نرسیده است همچنین قیمت حامل‌های انرژِی نیز ثابت بوده و در این راستا تا به امروز افزایش نرخی در کرایه‌ها نداشته‌ایم.

وی در پایان عنوان کرد: اخذ هرگونه کرایه اضافی خلاف قوانین بوده و از همشهریان تقاضا می‌گردد در صورت تخلف رانندگان با شماره‌های ۱۳۷ و ۴۴۳۴۹۸۳۹ تماس گرفته و گزارش دهند تا با آنان برخورد شود.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری اهروصال طی شماره 114715 توسط امید ظریفی و در روز چهارشنبه 9 می 2018 ساعت 21:11:20
© Copyright 2020 http://aharvesal.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر