آخبار صفحه اول » ویژه
کد خبر : 114715
چهارشنبه - 19 اردیبهشت 1397 - 21:11
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهری اهر :

افزایش نرخ کرایه تاکسی غیر قانونی است

افزایش نرخ کرایه تاکسی غیر قانونی است

عزت جبانی؛ رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهری اهر در گفتگو با اهروصال از عدم افزایش کرایه‌ها خبر داده و اظهار داشت: کرایه‌های ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری افزایش نیافته و هرگونه افزایش نرخ غیرقانونی است.

وی در ادامه مطرح کرد: جلسات متعددی با کمسیون حمل‌ونقل شورای شهر در خصوص بررسی کرایه حمل‌ونقل عمومی برگزار گردیده و بسته پیشنهادی برای ایجاد تناسب در کرایه‌ها ارائه‌شده است تا خدمات بهتری ارائه گردد و منتظر اعلام درصد افزایش کرایه‌ها از طرف وزارت کشور هستیم.

جبانی خاطرنشان کرد: در صورت اعلام نرخ افزایش کرایه‌ها نرخ‌های افزایش‌یافته به اطلاع شهروندان و فعالان حوزه حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری خواهد رسید.

وی در خصوص علت عدم افزایش نرخ کرایه‌ها اذعان داشت: ابلاغیه‌ای از سمت وزارت کشور در خصوص افزایش نرخ به دست ما نرسیده است همچنین قیمت حامل‌های انرژِی نیز ثابت بوده و در این راستا تا به امروز افزایش نرخی در کرایه‌ها نداشته‌ایم.

وی در پایان عنوان کرد: اخذ هرگونه کرایه اضافی خلاف قوانین بوده و از همشهریان تقاضا می‌گردد در صورت تخلف رانندگان با شماره‌های ۱۳۷ و ۴۴۳۴۹۸۳۹ تماس گرفته و گزارش دهند تا با آنان برخورد شود.

انتهای پیام/