شماره : 112394
31 / 12 / 2017 - 19:24

شهرداری از جرائم ماده ۱۰۰ برای احداث پارکینگ عمومی در سطح شهر استفاده کند

نظری: متأسفانه در سال‌های گذشته جریمه‌های ماده ۱۰۰ از مردم دریافت شده است ولی از آن برای احداث پارکینگ‌های عمومی استفاده‌نشده است و امیدواریم از این به بعدازاین جریمه‌ها برای احداث پارکینگ‌های عمومی استفاده شود.

به گزارش اهروصال؛ حجت‌الاسلام نظری؛ رئیس دادگستری شهرستان اهر؛ در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم؛ گفت: یکی از معضلات اجتماعی که امروزه با آن دیگری هستیم کمبود پارکینگ در سطح شهر است. وقتی در سطح شهر تردد می‌شود به‌هیچ‌عنوان جای پارک پیدا نمی‌شود و برخی مغازه‌داران نیز با سد معبر خود هرچه بیشتر باعث مشکلات ترافیکی می‌شوند. شهرداری و سد معبر باید برخورد جدی باکسانی که با گذاشتن وسایل سد معبر می‌کنند و مانع پارک خودروها می‌شوند نیز بکند.

وی در خصوص ماده ۱۰۰ و اجبار ساختمان‌ها برای داشتن پارکینگ مطرح کرد: متأسفانه در سال‌های گذشته جریمه‌های ماده ۱۰۰ از مردم دریافت شده است ولی از آن برای احداث پارکینگ‌های عمومی استفاده‌نشده است و امیدواریم از این به بعدازاین جریمه‌ها برای احداث پارکینگ‌های عمومی استفاده شود.

وی در خصوص مشکلاتی که نبود پارکینگ در سطح شهر به وجود می‌آورد؛ اذعان داشت: مشکلات ترافیکی در سطح شهر باعث به وجود آمدن برخی ناامنی‌ها و مشکلات در سطح شهر می‌شود و باید زمینه را برای زندگی راحت و رفع مشکلات شهری فراهم کنیم.

انتهای پیام/

 

ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری اهروصال طی شماره 112394 توسط امید ظریفی و در روز یکشنبه 31 دسامبر 2017 ساعت 19:24:15
© Copyright 2020 http://aharvesal.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر