شماره : 112172
19 / 12 / 2017 - 18:14

استکبار جهانی سعی در ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی دارد

آیت الله حاجی زاده: اگر امکانات و راه خوب در روستاها باشد به‌هیچ‌عنوان افراد از روستاها به شهرها مهاجرت نمی‌کنند و باعث رونق کشاورزی و دام‌پروری می‌شود.

به گزارش اهروصال؛ آیت‌الله حاجی‌زاده؛ امام‌جمعه اهر؛ ظهر امروز؛ در مراسم دیدار پرسنل اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده به همراه هیئت‌مدیره تاکسی‌رانی اهر؛ در دفتر امام‌جمعه گفت: هفته حمل‌ونقل عمومی شروع‌شده است و این دیدارها درواقع قدردانی از زحمات زحمت کشان جامعه است.

وی در ادامه افزود: این دیدارها بازتاب رسانه‌ای دارد و این روزها نیز یادآور فرمان حضرت امام (ره) است. این روزها را باید یادآوری و تجلیل کرد.

امام‌جمعه اهر خاطرنشان کرد: ممکن است برخی از خدمت‌گزاران عرصه حمل‌ونقل عمومی مانند کامیون داران وضع مالی نسبتاً خوبی داشته باشند ولی این شغل یک کار بسیار پرزحمت و حساس است و الآن که در برخی مناطق کمبودی احساس می‌شود به‌واسطه حمل‌ونقل عمومی از سایر نقاط ارسال می‌شود ولی درگذشته چنین نبود و اگر منطقه‌ای خشک‌سالی می‌شد تلفات بسیار زیادی در پی داشت.

وی در ادامه مطرح کرد: به برکت جمهوری اسلامی راه‌های روستایی نیز هموار و آسفالت شده‌اند و باوجود مشکلات منطقه در خصوص کوهستانی و ناهموار بودن سعی در آسفالت راه تمامی روستاها بوده است.

آیت‌الله حاجی‌زاده در خصوص راه‌های منتهی به یک شهر یا روستا و اهمیت آن در پدافند غیرعامل عنوان کرد: تعدد راه‌های دسترسی برای یک شهر، روستا یا مکان بسیار حائز اهمیت است و نباید راه‌های قدیمی را نادیده بگیریم و بهتر است برای هر مکانی چندین راه دسترسی در نظر گرفته شود و برای این منظور باید افق فکری مسئولان بسیار وسیع باشد.

وی در خصوص علل مهاجرت از روستاها تصریح کرد: اگر امکانات و راه خوب در روستاها باشد به‌هیچ‌عنوان افراد از روستاها به شهرها مهاجرت نمی‌کنند و باعث رونق کشاورزی و دام‌پروری می‌شود.

وی اذعان داشت: استکبار جهانی نمی‌خواهد کشوری به نام جمهوری اسلامی در دنیا وجود داشته باشد و برای این کار از هیچ تلاش و دسیسه‌ای دریغ نمی‌کنند. از اول پیدایش نظام اسلامی توطئه‌های بسیاری از سمت استکبار جهانی علیه انقلاب شده است و به لطف خدا در هیچ موقع به پیروزی دست نیافته‌اند و این نظام اسلامی بوده است که خواب را بر چشم مستکبران حرام کرده است و دست بیگانه را از منطقه کوتاه کرده است.

امام‌جمعه اهر در پایان اذعان داشت: آمریکا سعی در قلدری منطقه دارد و سعی در نشان دادن ناکارآمدی نظام اسلامی دارد ولی به لطف خداوند و رهبری مقام معظم رهبری (مدظله) جمهوری اسلامی از تمامی مشکلات به‌راحتی عبور خواهد کرد و نخواهد گذاشت دشمنان در اهداف خود پیروز شوند.

تصاویر/

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری اهروصال طی شماره 112172 توسط امید ظریفی و در روز سه‌شنبه 19 دسامبر 2017 ساعت 18:14:42
© Copyright 2020 http://aharvesal.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر