آخبار صفحه اول » برگزیده » پیشنهاد سردبیر » شهرستان » گزارش خبری » ویژه
کد خبر : 108896
چهارشنبه - 15 شهریور 1396 - 12:27

سودهای سرسام آور تسهیلات بانکی از موانع سرمایه گذاری است

سودهای سرسام آور تسهیلات بانکی از موانع سرمایه گذاری است

به گزارش اهروصال؛ بیت‌الله عبداللهی در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی اهر با تأکید بر اینکه هر دو شهرستان اهر و هریس مشکلاتی دارند که اگر شبانه‌روز هم تلاش کنیم بازهم تمامی ندارد اظهار کرد: بنده ۲۴ ساعته در خدمت مردم شهرستان‌های اهر و هریس هستم و برای پیگیری مشکلات آن‌ها دریغ نکرده و نمی‌کنم ولی بااین‌حال مشکلات تمامی ندارد.

 

وی بابیان اینکه سیستم اداری کشور باید بداند که مردم برای کوچک‌ترین مسائل باید کیلومترها راه طی کنند افزود: اگر کسی در جاده‌ای همچون اهر – تبریز براثر حوادث رانندگی فوت کند کسی جوابگو نیست.

 

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اغلب واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی اهر و هریس به بانک‌ها بدهی دارند تصریح کرد: این بدهی‌ها صاحبان صنایع را کلافه کرده است و در این خصوص باید بانک‌ها سعه‌صدر داشته باشند.

 

عبداللهی با تأکید بر اینکه تاکنون ده‌ها بار با مسئولین راه و شهرسازی در خصوص جاده اهر- تبریز دیدار کرده‌ام ادامه داد: باید این سؤال را بپرسیم که چرا تاکنون برای اتمام مسیر خواجه در این جاده تلاشی صورت نگرفته و هر باری هم که جویا شدیم فقط بهانه‌تراشی کرده‌اند.

 

وی با اشاره به‌قرار گرفتن پلیس‌راه اهر – تبریز در موقعیت نامناسب و اعتراضات گسترده در این خصوص، گفت: آیا تاکنون مالکان واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر در این خصوص پیگیری کرده‌اند و اینکه باید کسانی را که سنگ‌اندازی می‌کنند، بشناسیم.

 

نماینده مردم اهر و هریس با اشاره به اینکه کمیته‌ای زیر نظر دستگاه قضایی در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و واحدهای تولیدی در آذربایجان شرقی تشکیل‌شده است، تأکید کرد: سرمایه‌گذاران بایستی مدام پیگیر مسائل و مشکلات باشند و بنده تمام و کمال از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کنم.

 

عبداللهی بابیان اینکه سرمایه‌گذاران به دلیل رکود حاکم بر بازار حاضر به سرمایه‌گذاری نیستند، اظهار داشت: اگر بتوانیم مشکلات واحدهای تولیدی را حل کنیم قطعاً کاری بزرگ کرده‌ایم و می‌توانیم زمینه را برای حضور بیشتر سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

 

انتهای پیام/