حمید جبارزاده، در گفتگو با اهروصال اظهار داشت: امسال نیز همچون سالهای گذشته کارگاه شعر بسیج به صورت سه کارگاه با همت انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

 وی افزود : کارگاه تابستانی این جشنواره در استان با موضوعات؛ ادبیات دفاع مقدس، شهریار و انقلاب اسلامی، جایگاه شهدای مدافع حرم ، مبارزه با تکفیری ها و سلفی ها، توجه به فرهنگ اسلامی و جلوگیری از ولنگاری فرهنگی و رسالت بسیج در جنگ نرم و لزوم پاسداری از فرهنگ انقلاب اسلامی برگزار می شود.

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان اهر ادامه داد: در کارگاه شعر سازمان بسیج هنرمندان استان آذربایجان شرقی شاعران علاقه مند می‌توانند جهت شرکت در این کارگاه آثار خود را به زبان ترکی و یا فارسی بدون محدودیت تعداد اثر به آدرس ایمیل سازمان ارسال و یا به صورت تایپ شده در کاغذ آ۴ به همراه مشخصات کامل تا پایان وقت اداری بیستم شهریور ماه به دفتر کانون بسیج هنرمندان شهرستان اهر واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل نمایند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: آثار رسیده به دبیرخانه توسط اساتید مجرب بررسی و اشعار برگزیده در کارگاهی با حضور صاحبان اثر بررسی و تحلیل و از نفرات برگزیده استانی تجلیل به عمل خواهد آمد.

آدرس ایمیل سازمان بسیج هنرمندان استان جهت ارسال آثار :  Honarmandan.ea@gmail.com