جعفر شجاعی در حاشیه افتتاح یک مدرسه خیرساز در شهرستان اهر در گفتگو با خبرنگار اهروصال ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان و تسلیت شهدای این هفته یعنی شهیدان رجایی و باهنر و یاران آنها اظهار داشت: یک باب مدرسه ۶ کلاسه خیر ساز همزمان با هفته دولت با حضور مسئولان شهرستانی و استانی افتتاح شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اهر با اشاره به اینکه خیرین نقش بسیار مهمی در ساخت مدارس و محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار دارند گفت: مدرسه میر رحیم سیدی توسط خیر نیکوکار و مدرسه ساز اهری میر رحیم سیدی در زمینی به مساحت ۱۲۵۶ متر مربع و با زیربنای ۶۹۴ مترمربع وبا هزینه  ۸۵ میلیارد ریال در حاشیه شهر اهر احداث شده است.

وی با بیان اینکه زمین این آموزشگاه توسط خانوداه خیر نیکوکار مرحوم اهری آدیگوزل عباسزاده به آموزش و پرورش اهر اهدا شده بود تصریح کرد: این مدرسه اسمه ۶ کلاسه است ولی عملا ۱۲ کلاس آموزشی دارد خیرین این مدرسه تعهد خود را تا پایان تجهیز کامل این آموزشگاه اعلام کرده اند.

شجاعی در پایان گفت: تا کنون ۱۲۰ نفر برای این مدرسه ثبت ام کرده اند که این روند تا پایان وقت قانونی ثبت نام ادامه خواهد داشت و انشاالله شاهد توسعه هر چه بیشتر این مکان اموزشی خواهیم بود.