وحید حصاری کارگردان آتیل ماتیل چرشنبه از ارومیه در گفت‌وگو با خبرنگار اهروصال، اظهار داشت: به اعتقاد بنده تلاش‌های هنرمندان جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر را به دهمین دوره رسانده‌اند و به نظرم مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با جشنواره تئاتر کوتاه همکاری خوبی نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران علاوه استان آذربایجان شرقی برای شمال غرب و کشور افتخار ملی محسوب می‌شود، ادامه داد: جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر در کنار جشنواره بین‌المللی مریوان برای هنرمندان دلگرمی است.

حصاری تأکید کرد: اتحاد و همبستگی می‌تواند جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر به جایگاه بین‌المللی برساند و در صورت لزوم مسئولین و عوامل اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر از تجربیات مسئولان و هنرمندان دیگر استان‌ها استفاده کنند در این صورت جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران علاوه بر کشورمان در کل دنیا شناخته می‌شود.

کارگردان آتیل ماتیل چرشنبه حضور مسئولان استانی در جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر را ضروری دانست، افزود: مسئولان اهر دغدغه جشنواره تئاتر کوتاه را داشتند ولی متأسفانه در زمان حضور ما هیچ‌یک از مقامات استان آذربایجان شرقی را ندیدیم.

انتهای پیام/