رضا استاد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اهروصال، با اشاره به جابه‌جایی فرمانداران شهرستان های هریس و ورزقان اظهار داشت: طی تصمیمات گرفته شده از سوی مسئولان ارشد استانی صابر تقویمی و حسن یحیوی فرمانداران ورزقان و هریس به صورت شهرستانی جابه‌جا می‌شوند.

وی افزود: حسن یحیوی فرماندار فعلی شهرستان هریس عهده‌دار فرمانداری ورزقان و صابر تقویمی فرماندار فعلی شهرستان ورزقان مسئولیت فرمانداری هریس را بر عهده خواهد گرفت.

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی اضافه کرد: مراسم تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان‌های ورزقان و هریس روز دوشنبه برگزار می‌شود.

استاد رحیمی همچنین به انتخاب فرماندار جدید شهرستان آذرشهر نیز اشاره کرد و گفت: یدالله الهیاری با صدور حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی منصوب شد که پیش از این عهده دار مسئولیت بخشداری خسروشاه بوده است.

وی بابیان اینکه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند طی مراسمی معرفی شد، خاطرنشان کرد: علیار راستگو امروز با برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید مرند شد و تقی کرمی فرماندار سابق این شهرستان به عنوان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی انتخاب شده است.

انتهای پیام /