رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی چهارمحال وبختیاری گفت: ۱۲ واحد صنفی متخلف در ۴۸ ساعت گذشته در شهرکرد پلمب شد.

به گزارش اهروصال، پیام کاویانی در گفت وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان با همکاری مسئولان اتحادیه‌های صنفی در ۴۸ ساعت گذشته از ۹۶ واحد تجاری و صنفی در شهرکرد بازدید کردند.

وی افزود: این طرح با هدف مقابله با تخلفات و پیشگیری از آسیب‌های فرا روی اصناف انجام شده و در آن ۲۸ ثوب البسه و۱۰عدد مجسمه تزئینی نامتعارف جمع‌آوری و متصدیان این واحدهای صنفی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی چهارمحال وبختیاری بیان کرد: در این طرح ۱۲واحد صنفی به علت عدم رعایت موازین شرعی و قانونی، پلمپ و از ۱۷ واحد صنفی دیگر تعهدات لازم اخذ شد.

کاویانی از مشارکت و همکاری مردم با پلیس قدردانی و خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی توسط افراد فرصت طلب و متخلف، مراتب را از طریق سیستم پیامک یا تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

وی از کشف داروهای غیرمجاز در استان خبر داد و گفت: یک هزار و ۲۹۷ انواع قرص و کپسول غیرمجاز در عطاری‌های شهرکرد کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در پی وصول اخباری مبنی بر توزیع داروی غیر مجاز در برخی از عطاری‌های سطح شهرکرد موضوع در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

کاویانی ادامه داد: مأموران پس از کسب دستور مقام قضایی در بازرسی از عطاری‌های شهرکرد یک هزار و ۲۹۷ قرص و کپسول غیرمجاز کشف کردند که در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و در مراجع ذیصلاح در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/