کد خبر : 3680
تاریخ انتشار : جمعه 30 ژانویه 2015 - 18:43
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای قلعه نویی: مگر من کریستوف کلمب هستم؟ بسته هستند

قلعه نویی: مگر من کریستوف کلمب هستم؟

قلعه نویی:  مگر من کریستوف کلمب هستم؟

به گزارش اهروصال به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه داناامیر قلعه نویی در نشست خبری پس از برتری دو بر یک تیمش برابر سپاهان گفت: این بازی را به لیگ ایران تبریک می گویم. هر دو تیم بازی خیلی خوبی را ارائه کردند و ما حاکم بر میدان بودیم. این برد را به هواداران

به گزارش اهروصال به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه داناامیر قلعه نویی در نشست خبری پس از برتری دو بر یک تیمش برابر سپاهان گفت: این بازی را به لیگ ایران تبریک می گویم. هر دو تیم بازی خیلی خوبی را ارائه کردند و ما حاکم بر میدان بودیم. این برد را به هواداران خوب مان که ده هفته از دست قلعه نویی عذاب کشیدند تقدیم می کنم. یک خسته نباشید هم به درخشان می گویم. جای تاسف دارد که این بازیکن بزرگ فوتبال ایران بخاطر یک انتقاد چه بلایی بر سرش می آید. باید از خودمان خجالت بکشیم. نباید با هر قیمتی زندگی کرد و باید زندگی کنیم تا قیمتی پیدا کنیم.

 

او افزود: اگر پرسپولیس باخت دلیلش تحت فشار بودن درخشان و بازیکنانش بود. او تا ۳۷ سالگی در اوج سختی ها به کشورش خدمت کرد. یک ذره قلممان را ایرانی کنیم و تعصب به ایران و ایرانی داشته باشیم. دیشب تلویزیون در اختیار آقای بود و من برای رسانه ملی تاسف می خورم. تغییرات در آنجا هیچ تغییر فکری ای ایجاد نکرده است.

 

سرمربی استقلال اضافه کرد: درخشان درست یا غلط انتقادی کرده، باید این بلا را بر سرش بیاوریم؟ آیا این رفتارها درست است؟ مگر با خود من نکردند؟ چه اتفاقی افتاد؟ در این فوتبال حالم از بعضی ها بهم می خورد و به هر قیمتی می خواهند به جایی برسند. واقعا دلم برای درخشان سوخت. به من که در این چند ساله هرچقدر خواستند گفتند و من خودم را تطبیق داده ام اما درخشان چقدر برای این مملکت افتخار آفرینی کرد؟ آقایانی که در نیم فصل اول جور دیگری به ما لطمه زدند و الان به دنبال آوردن آدم های خودشان هستند توجه کنند. هرکس کمی انتقاد کند، به او حمله می شود. من نمی دانم چرای شوی دیشب برای دایی و قطبی اجرا نشد؟

 

قلعه نویی ادامه داد: متاسفانه یک سری مسلمان عمروعاصی که خودشان و میکروفونشان آلوده است هرکاری دلشان می خواهد می کنند. من گفتم که تورنمنت شانس هم می خواهد و نباید عراق را دست کم گرفت، چطور این یک کلام من باعث باخت ما شد؟ ما نفهمیدیم درخشان و قلعه نویی و ویلیامز باعث باخت ما بودند؟ من می گویم کمی برای ایران و ایرانی ارزش قائل شوید. من می گویم کی روش را حمایت کنید تا به ما کمک کند اما نه اینکه پدر هر ایرانی را در بیاورید. دلتان نسوخت ابراهیمی در جام ملت ها بازی نکرد؟ آیا حق او و شهباززاده نبود در جام ملت ها بازی کنند؟ قلم و میکروفون آلوده همراه با آقایان شده اند. من برای کی روش احترام قائلم اما نباید هرکاری کرد. آقای درخشان روزگار همین است. آدمها دیگر به قداست دیگران کار ندارند و به دنبال زندگی کردن به هر قیمتی هستند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا در فوتبال ایران پلی میکری وجود ندارد، اظهار کرد: اینکه جای تعجب دارد که ما پلی میکر نداشته باشیم. محمد نوری پلی میکر نیست؟ هرکس با آنها باشد که هیچ هرکس نباشد نابود می شود. کجا دنیا می بینید که بازیکن از هواپیما می آید پایین و در گوش رئیس فدراسیون است. یک بازیکن ۲۰ ساله برای فوتبال این مملکت باید تصمیم بگیرد؟ بعد از جام جهانی همه جا رفتند و فقط دستشان به بیت رهبری نرسید که آنجا هم صحبت کنند. بابا خجالت بکشید از این کارها. کی روش به شما ها نیاز ندارد و شما اینکارها را می کنید تا آمارتان بالا برود. او مربی بزرگی است و به این چیزها نیاز ندارد. چه جوی را در این دو ساله در فوتبال ایران راه انداخته اند؟

 

وی در ادامه صحبت هایش به انتقاد از مجری شبکه سه پرداخت که از آزمون پرسیده بود آیا قلعه نویی کاشف وی بوده است، بیان کرد: آقای ضیا مگر من گفته ام آزمون را کشف کرده ام؟ مگر من کریستوف کلمب هستم که کشف کنم؟ آیا شوی دیشب مثل برنامه من در جام ملتها بود. صادق هدایت نامه ای به مصدق نوشته و متن آن حال و روز ماست.

 

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا از ملی پوشانش در این دیدار رضایت داشته است، گفت: بله از آنها تشکر می کنم. از کی روش هم تشکر می کنم که بازیکنان از نظر بدنی آماده بودند. هروقت جام ملت ها یادم می افتد دلم برای ابراهیمی می سوزد. کاش من نمی آوردمش استقلال چون در این صورت در جام جهانی و جام ملت ها بازی می کرد.

 

او درباره بهتر شدن وضعیت بدنی تیمش در این دیدار نسبت به قبل از تعطیلات، عنوان کرد: پیش از هرچیز جا دارد از مهریزی، کماسی و حیدری تشکر کنیم. گل هایی که ما در گذشته می خوردیم از اشتباهات فردی بود و همان زمان هم مشکل بدنی نداشتیم. ما با همان برنامه مهریزی در ۵۰ روز تعطیلی کار کردیم.

 

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره مشکلات سمت چپ استقلال، اظهار کرد:بیگ زاده دو دل بود که در این دیدار به میدان برود و نهایتا برای حل مشکل سمت چپ تصمیم گرفتیم تا کریمی را به هافبک چپ ببریم و البته تغییر سیستم هم دادیم.

 

او درباره رفتن یا ماندن کی روش از تیم ملی گفت: ما مگر می گوییم کی روش نماند؟ بحث ما اصلا روی کی روش نیست. به نظر من او مربی بزرگی است اما به لحاظ آماری ما پیشرفتی نداشته ایم. اگر به من می گفتند من در جلسه شب قبل می رفتم و بحث می کردم.

 

 

 

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که شاید اگر به برنامه دیشب می رفت قهرش با فردوسی پور تمام می شد، اظهار کرد: من با کسی قهر نیستم. کسی که ایران را دوست داشته باشد و دلش برای مملکت بسوزد، دستش را می بوسم. حرف های من ده سال دیگر روشن می شود.

 

وی در ادامه به انتقاد از کی روش پرداخت و بیان کرد: بالاخره کی روش ۴ سال است در اینجا تجربه بدست آورده اما افکاری که پشت اوست، پاک نیست. این مسئله شاید به فوتبال ما لطمه بزند. او در کجای فوتبال ایران است که بگوید منو درخشان نباید روی نیمکت بنشینیم. شاید اگر صفایی فراهان، دادکان و … رئیس فدراسیون بودند او این حرف را نمی زد. با تمام احترامی که برای کفاشیان قائلم، به نظرم اگر کفاشیان در مدیریت تیم ملی قوی تر بود چنین چیزی مطرح نمی شد.

 

سرمربی استقلال در ادامه با انتقاد از یکی از روزنامه های ورزشی که برای تیمش حاشیه می آفریند، گفت: یک روزنامه ای چند روز بود که سعی در حاشیه سازی در تیم بود. امروز صادقی خودش بازوبند را به عنایتی داد.

 

او درباره خریدهای تیمش در نیم فصل، افزود: خریدهای ما خوب بود و اگر مسلمان را جذب می کردیم تا بار کرار کمتر می شد، شرایطمان بهتر می شد. اگر بتوانیم یک هافبک طراح پیدا کنیم، می توانیم به آینده بیشتر فکر کنیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به حذف تیم ملی در جام ملت های چند دوره گذشته در ضربات پنالتی، گفت: یادم هست که زمان آقای برانکو مقابل چین تیم ما ده نفره شد. آیا آن دیدار حماسه نبود که آنجا ده نفره در پنالتی باختیم؟ به قول ویسی می شد عراق را ۹ نفره هم برد. مگه قطبی بد نتیجه گرفت؟ بروید و شب بازی با کره را ببینید چه شده است. ببینید چه خیانتی به قطبی شد؟ بیایید اینها را به مردم نشان دهید. واقعیات را به مردم نمی گوییم. رسانه ملی تاثیر زیادی دارد و ۸۷ درصد بخاطر پشت سر بودن صدا و سیما بود. آقای روحانی هم در یک مناظره رایش را بالا برد. رسانه ملی در اختیار آقایان است.

 

انتهای پیام

source


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.