به گزارش اهروصال، در پیام دکتر رحیم شاهی سرپرست  شهرداری اهر به مناسبت عید باستانی نوروز آمده است:

 خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمودند تا در گذر ایام، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نماییم و به پاس نعمت سلامت در رحمتش سجده شکر به جا آوریم.

فرا رسیدن سال نو و آغاز بهار طبیعت را به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج)،مقام معظم رهبری،خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و جانبازان،پرسنل خدوم شهرداری و به ویژه به مردم شربف و متعهد شهرستان اهر تبریک و تهنیت عرض مینمایم  و همچنین تسلیت مرا به مناسبت شهادت دخت نبی اکرم فاطمه زهرا (س)پذیرا باشید.

امیدوارم به برکت سیرت آن بانوی بزرگ،بتوانیم خادم شما مردم عزیز در سال جدید باشیم . در پرتو الطاف الهی  و عنایات حضرت ولی عصر(عج)سال ۹۳با همکاری  و مشارکت تک تک شما عزیزان در راستای خدمت رسانی بهتر که زمستان گذشته به جهت نزول برف و باران این نعمت بزرگ خداوندی با سربلندی و افتخار پشت سر گذاشته شد و مردم فهیم و بزرگوار و قدر شناس اهر از خدمات و تلاش های خدمتگزاران شان در شهرداری و در عرصه های مختلف بهره مند شدند.بدون تردید در سال جدید باز هم نیازمند  وحدت و همدلی،صداقت،صمیمیت و خلوص نیت منجر به پیشرفت ها و خدمات رسانی بیشتر است و بر اساس همین باور و رویکرد به استقبال سال نو میرویم.

بهترین آرزوها را  برای شهروندان از خداوند متعال آرزومندم تا برکات و خیرات بی پایانش را بر همه ما فزونی نموده و با تقرب دلها به یکدیگر فرصت های بیش تری برای ساختن شهری آباد،ایجاد فضاها و مراکز مورد نیاز شهروندان شریف فراهم گردد.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از یکایک شهروندان همیشه همراه شهرداری،سال ۱۳۹۴ را سالی در راستای خدمت رسانی بیشتر و بهتر خدمتگزاران خود را بیش از بیش در نهاد اجنماعی شهرداری همراهی نمایید.

                                                           خادم مردم  شریف اهر

                                                  رحیم شاهی؛ سرپرست شهردرای اهر