به اطلاع کلیه داوطلبان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اعم از افرادی که قبلاً ثبت‌نام نموده­اند و یا ثبت‌نام ننموده­اند می­رساند سازمان سنجش امکان ویرایش کد رشته­های انتخابی هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و همچنین ثبت‌نام جدید در کلیه رشته ­های مقطع کاردانی و ثبت‌نام جدید در رشته­های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی  دوره کارشناسی ناپیوسته را از تاریخ ۹/۵/۹۷ لغایت ۱۲/۵۴/۹۷ فراهم نموده است. داوطلبان در صورت تمایل می­توانند با مراجعه به اطلاعیه مورخ ۶/۵/۹۷ مندرج در سایت آن سازمان نسبت به ویرایش و ثبت‌نام جدید در کلیه رشته‌های کاردانی و ویرایش رشته‌های انتخابی و ثبت‌نام جدید در  رشته‌های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی دوره کارشناسی ناپیوسته اقدام نمایند.

تأکید می­شود داوطلبان می­توانند، در بازه زمانی ۰۹/۰۵/۹۷ لغایت ۱۱/۰۵/۹۷ هم‌زمان با پرینت کارت آزمون نسبت به ویرایش کد رشته محل­های انتخابی خود اقدام نمایند و داوطلبانی که قبلاً در این دو آزمون ثبت‌نام ننموده­اند نیز می­توانند با توجه به توضیحات فوق در هریک از دوره‌های مذکور ثبت‌نام و انتخاب رشته نمایند.

قابل‌ذکر است دانشگاه فنی و حرفه‌ای بر سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در مقطع کارشناسی ناپیوسته در ۳۲۸ کد رشته محل جدید پذیرش دانشجو دارد که در اصلاحیه مورخ ۲۹/۰۲/۱۳۹۷ مندرج در سایت سازمان سنجش این رشته‌ها ذکرشده است .

آموزشکده فنی و حرفه‌ای شهید چمران اهر