به گزارش اهروصال، “فرماندار” شهرستان اهر در این مراسم که شامگاه دیروز برگزار شد؛ با اشاره به درخشان بودن کارنامه خیرین سلامت منطقه
قره داغ گفت: خیرین این منطقه درکارهای خیر پیشرو هستند و این نشان دهنده روحیه معنوی والای مردم منطقه است.
“محمودی” با اشاره به افتتاح های حوزه سلامت شهرستان در دهه فجرامسال افزود: اکثر طرح های افتتاح شده از جمله زمین مرکز سلامت ورگهان و چلب وردی توسط خیرین اهداء شده بود.
“امام جمعه “اهر نیز در این مراسم گفت: همه مردم می توانند در حد و اندازه خود خیر باشند و از داشته هایی که در اختیار دارند به هم نوعانشان انفاق کنند.
“آیت الله حاجی زاده” با اشاره به خدمات دولت در حوزه سلامت گفت: در سال های اخیر کارهای خوبی در این راستا انجام شده ولی متناسب با نیاز مردم نیست و باید بیش از این به حوزه سلامت توجه شود.
“سرپرست شبکه بهداشت و درمان” شهرستان اهر هم ضمن قدردانی از حضور خیران شهرستان در این مجمع گفت: تشکیل موسسه خیریه سلامت بیمارستان باقرالعلوم اهر یک اتفاق بسیار مهم در حوزه سلامت شهرستان و منطقه بوده و لازم است هر کس در حد و اندازه خود از این موسسه حمایت کند.
دکتر”نیرپور” افزود: انتظار می رود؛ این موسسه بتواند در کنار شبکه بهداشت و درمان بخشی از نیازهای مردم به خدمات بهداشتی و درمانی را حل کند.
وی همچنین از مردم خیرخواه منطقه قره داغ خواست ؛ کمک کنند تا افراد بیمار جز درد و آلام بیماری مشکل دیکری نداشته باشند.
گفتنی است : در این مراسم بیش از ۳۳۰ میلیون ریال وجه نقد و یک قطعه زمین ۲۰۰ متری به موسسه خیریه بیمارستان باقرالعلوم اهر توسط خیرین اهری اهداء شد.