به گزارش اهروصال؛ سرهنگ ایمانی؛ فرمانده سپاه ناحیه اهر؛ در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان اهر؛ اظهار داشت: امیدواریم شاهد ماهی مبارک و پربرکت باشیم.

وی در ادامه افزود: بیمارانی که به دلیل بیماری نمی‌توانند روزه‌بگیرند تنها در اماکن خصوصی مانند منزل خویش مجاز به خوردن و آشامیدن هستند و به هیچ بهانه‌ای نمی‌توانند در اماکن عمومی حرمت ماه رمضان را بشکنند.

وی در خصوص گشت‌های امربه‌معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: در طول ماه مبارک رمضان گشت‌های امربه‌معروف و نهی از منکر با همکاری سپاه و بسیج در کنار گشت‌های نیروی انتظامی به فعالیت خواهد پرداخت تا فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر به‌خوبی انجام گیرد و شاهد فضایی معنوی در شهرستان باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه اهر اظهار داشت: کارت ضابطین برای اعضای ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر صادرشده است و در طول ماه مبارک رمضان در سطح شهر اهر با حضور علما و اعضای ستاد گشت‌های امربه‌معروف و نهی از منکر راه‌اندازی خواهد شد.

وی در خصوص توطئه دشمن برای براندازی اسلام و ایجاد تفرقه اذعان داشت: دشمن با ایجاد شبهه‌هایی بخصوص در ماه مبارک رمضان باعث ایجاد تفرقه می‌شود و همچنین سعی دارد به اسلام ضربه بزند ولی باروی کار آمدن انقلاب اسلامی اسلام به اوج اقتدار خود رسیده است و اکنون باید قدردان این انقلاب باشیم و در این ایام ماه مبارک نیز نگذاریم حرمت این ماه شکسته شود.

انتهای پیام/