به گزارش اهروصال؛ حجت‌الاسلام جواد حاجی‌زاده بعد از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه گردشگری هتل پنج ستاره اهر با اشاره به رشد بالای بیکاری شهرستان، خواستار تلاش بیشتر و حمایت جدی از سرمایه‌گذاران برای حل مشکلات اشتغال جوانان شد.

وی، یکی از موانع توسعه این منطقه را نبود فرصت‌های کارآفرینی و مراکز تولیدی و صنعتی عنوان کرد و گفت: برای حل این مشکل همه ما وظیفه داریم از سرمایه‌گذاران حمایت کرده و زمینه رغبت آنها را برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان فراهم کنیم.

حاجی‌زاده افزود: متأسفانه بیشتر مراجعات مردمی و خانواده‌ها به دفتر امام جمعه مشکل بیکاری جوانان‌ است که در این زمینه همه باید کمک کنیم و از انسان‌های خدوم و شایسته و تلاشگری مثل مهندس رضا مقیمی که با همت خود موجب شده جمعی از جوانان منطقه در این شهرستان مشغول کار شوند، قدردانشان هستیم.

وی، بزرگ‌ترین خدمت به نظام و انقلاب اسلامی را خدمت برای کمک به اشتغال منطقه و جذب جوانان در طرح‌های تولیدی عنوان کرد و گفت: انسان‌هایی مثل مهندس مقیمی با احسان و نیکوکاری و کارهای خداپسندانه گامی عملی برای خدمت به اشتغال منطقه برداشته است.

در پایان، عملیات اجرایی هتل پنج ستاره اهر در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۷۰۰ متر و بازیربنایی ۱۳ هزار مترمربع، با اعتبار پیش‌بینی قریب به ۴۵۰ میلیارد ریال آغاز شد.

انتهای پیام/