به گزارش اهروصال، آیت الله حاجی‌زاده ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اهر معضل بیکاری را یکی از مشکلات گریبانگیر مردم این منطقه به خصوص جوانان عنوان کرد و خواستار تدبیر ویژه دولتمردان در این خصوص شد.

وی، به کندی عملیات اجرایی بزرگراه اهر – تبریز نیز اشاره کرد و گفت: از زمانی که من مسؤولیت امامت جمعه این شهرستان را به عهده دارم، مردم ولایت‌مدار شهرستان با مشکلات ارتباطات جاده‌ای به خصوص تصادفات متعدد در جاده اهر – تبریز مواجه هستند که تاکنون اقدامات جدی برای اتمام آن صورت نگرفته و انتظار داریم امسال وعده‌های مسؤولان محقق شود و این پروژه به اتمام برسد.

حاجی‌زاده، به دیگر مشکل این شهرستان نیز گریزی زد و گفت: سرمازدگی باعث شد دسترنج باغداران به کلی از بین برود و این عزیزان زحمت‌کش با مشکل جدی مواجه شوند که امیدوارم دولت و مجلس در این خصوص تدبیر لازم را انجام دهند.

امام جمعه اهر، این شهرستان را یکی از شهرهای فرهنگی و تاریخی استان برشمرد و افزود: خوشبختانه تعامل ویژه مسؤولان شهرستان در زمینه‌های مختلف باعث شده که در کارهای عمومی در بین مسؤولان برای پیگیری امور شهرستان و کمک به حل مشکلات مختلف در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی وحدت رویه وجود داشته باشد.

وی، مردم این شهرستان را مردمی وفادار به نظام و انقلاب عنوان کرد که در تمام صحنه‌های انقلاب نقش بی‌بدیل خود را ایفاء کرده‌اند.

انتهای پیام/