به گزارش اهروصال؛ آیت‌الله حاجی‌زاده؛ امام‌جمعه شهرستان اهر؛ در جلسه شورای فرهنگ عمومی؛ اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مدظله) در دیدار با مردم آذربایجان فرمودند: برخی مسائل مهم سیاسی را فقط در جمع مردم آذربایجان می‌فرمایند و این مایه مباهات مردم آذربایجان است و نشان از بصیرت مردم آذربایجان دارد که موردتوجه رهبر فرزانه انقلاب قرارگرفته است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب بسیار نگران گرایش مردم به اشرافی گری هستند و نباید به عقب برگردیم و دوباره دنبال اشرافی گری باشیم. باید روحیه انقلابی گری را تقویت کنیم تا به عقب برنگردیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی در خصوص بحث‌های اقتصادی مطرح کرد: بحث‌های اقتصادی بر عهده قرارگاه اقتصادی است ولی شورای فرهنگ عمومی همیشه پیگیر است تا هر دستگاهی سهمی در رابطه با شعار سال داشته باشد و بداند که سهم ما در رابطه با شعار سال چه بوده است.

وی خاطرنشان کرد: برخی از مردم به دفتر من یا فرمانداری رجوع می‌کنند تا کمک‌های مادی بگیرند ولی متأسفانه ما هم‌چین امکاناتی نداریم و پولی در دست ما برای هم‌چین کمک‌هایی نیست.

وی در رابطه با مسائل فرهنگی اظهار داشت: مسئولین نباید در کارهای فرهنگی خود را کنار بکشند و باید همواره در کنار شورای فرهنگ عمومی باشند.

امام‌جمعه اهر در خصوص چاپ کتاب آیت پارسایی اذعان داشت: اگر ادارت کمک مالی لازم را بکنند این کتاب چاپ خواهد شد و اگر نتوانیم این پول را جور کنیم این کتاب چاپ نخواهد شد و وحی منزل نیست که حتماً چاپ شود.

انتهای پیام/