به گزارش اهروصال؛ سرهنگ ایمانی فرمانده سپاه ناحیه اهر در پیش خطبه نماز جمعه در خصوص دهه فجر و انقلاب اسلامی مطرح کرد: دشمنان ایران و استکبار جهانی همیشه سعی در نابودی انقلاب اسلامی داشتند و حتی قبل از انقلاب نیز سعی در خاموشی انقلابیون داشتند و هرگز فکرش را هم نمی‌کردند که انقلاب به پیروزی دست یابد حال پس از پیروزی انقلاب نیز سعی دارند انقلاب اسلامی را به سمت انحراف بکشانند و بانفوذ در بین فریب‌خوردگان سعی کردند انقلاب را از راه خود خارج کنند.

وی در خصوص برنامه‌های دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی مطرح کرد: وقتی دشمن دید بانفوذ و سرکار آوردن نفوذی‌ها مانند بنی‌صدر نمی‌تواند انقلاب اسلامی را از راه خود خارج کند با همکاری صدام به ایران حمله نظامی کرد ولی باراهنمایی امام و حضور جوانان غیور در جبهه در این مورد نیز شکست خورد و ایران به پیروزی نزدیک شد.

سرهنگ ایمانی اظهار داشت: هم درگذشته و هم‌اکنون دشمن سعی دارد انقلاب و ایران را نابود کند و امروزه بیشترین تلاشش از سمت تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است و در این راستا مردم باید هوشیار باشند.

فرمانده سپاه ناحیه اهر در پایان خاطرنشان کرد: فضای مجازی بسیار حائز اهمیت است و دشمن از این فضای مجازی برای براندازی انقلاب اسلامی استفاده می‌کند و در این راستا ما باید هوشیار باشیم و نگذاریم دشمن به اهداف خود برسد.

انتهای پیام/