به گزارش اهروصال؛ آیت الله حاجی زاده؛ امام جمعه اهر در شورای فرهنگ عمومی شهرستان اهر عنوان کرد: مردم ما از تمامی نیروی های مسلح بخصوص نیروی انتظامی بخاطر ایتسادگی در مقابل دست نشانده های استکبار جهانی قدردان هستند. این افراد به هویت ملی ما که پرچم ماست اهانت کردند.

وی در ادامه افزود: این افراد نه برای اسلام و نه ایران دل نمی سوزانند. کسی که برای ایران دلش بسوزد می شود مانند سردار سلیمانی که گفت: کاش من را میسوزاندند ولی به پرچم اهانت نمی کردند. این افراد را باید از معترضینی که بخاطر مسائل مادی دست به اعتراض زده بودند جدا کرد و نباید در یک سمت دید. مردم ما مشکلاتی دارند که باید اصولی و قانونی حل شود.

وی خاطرنشان کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از بهترین ایام است و به تعبیری تولد اسلام در ایران بوده و باعث برگشت مسیر مردم به سمت اسلام گردیده است.

امام جمعه اهر در پایان مطرح کرد: در این دور و زمان کسی حتی فکرش را هم نمی کرد کسی بتواند نظامی اسلامی را سر کار بیاورد ولی حضرت امام (ره) توانست این کار معجزه گونه را انجام دهد. در انقلاب اسلامی دست استکبار را از ایران و در دهه ۹۰ دست آنها را از منطقه بریدیم.

انتهای پیام/