به گزارش اهروصال؛ حجت‌الاسلام محمدعلی نظری رئیس دادگستری شهرستان اهر؛ ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اهر گفت: امروز تهدیدات اصلی جامعه مالی و اخلاقی است که باید با آسیب‌شناسی و راهکارهای کارشناسی و اقدام‌های پیشگیرانه در این خصوص اقدامات اساسی از سوی مسئولان ذی‌ربط صورت گیرد.

وی گفت: اعتراض حق مردم است و این اعتراضات باید در چارچوب قانون و مجوزهای قانونی مطرح شود و نباید اجازه دهیم عده‌ای فرصت‌طلب از این اعتراضات به نفع بیگانگان استفاده کنند و الحمدالله مردم هوشیار و انقلابی با حضور خود بار دیگر توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

این مقام مسئول قضایی عنوان کرد: دشمن منتظر فرصت است تا ازاین‌گونه اعتراضات و نارضایتی به نفع خود استفاده کند و ما مسئولان موظف هستیم با خدمت صادقانه و حل مشکلات مردم، نگذاریم مردم از نظام و انقلاب ناراضی باشند بلکه در کمترین زمان ممکن مشکلات را بااخلاقی خداپسندانه حل کنیم.

وی معضل اشتغال را یکی از تهدیدات جدی جامعه و باعث بروز برخی ناهنجاری‌ها و مشکلات اجتماعی برشمرد و گفت: برای حل این مشکل همه باید تلاش کنیم و دستگاه قضایی در کنار سایر دستگاه‌ها از سرمایه‌گذاران و کسانی که فکری برای رونق اقتصادی و اشتغال جامعه دارند حمایت می‌کند.

نظری تأکید کرد: دستگاه قضایی در بحث تخلفات مالی با هیچ‌کسی تعارفی ندارد و هر مسئول و کارمندی که در این خصوص در حیف‌ومیل بیت‌المال تخلف کند برخورد جدی خواهد شد.

انتهای پیام/