به گزارش اهروصال؛  امام‌جمعه اهر در جمع آحاد مختلف مردم گفت: فتنه ۸۸ در مرحله اول باتدبیر مقام معظم رهبری و در مرحله بعد با بصیرت مردم که شامل تشخیص فتنه و حرکت به‌موقع بود خنثی شد.

همایش بصیرت و میثاق با ولایت با حضور اساتید، کارکنان، دانشجویان و جمعی از آحاد مختلف مردم در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار شد.

در این مراسم امام‌جمعه اهر ضمن تجلیل از حماسه‌های مدافعین حرم ، امنیت حاکم بر کشور را مرهون خون شهدا و نیروهای مقاومت برشمرد و افزود از ابتدای شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی، دشمنان توطئه‌های زیادی کرده‌اند ولی اراده خدا بر این بوده که نور الهی در این منطقه از جهان آشکار بماند و توطئه‌های آن‌ها یکی پس از دیگری نقش بر آب شود .

آیت‌الله جواد حاجی‌زاده افزود: دشمنان در هیچ عرصه‌ای اعم از نظامی، سیاسی، اقتصادی موفق به ضربه علیه نظام اسلامی نشده‌اند و طبق وعده الهی پیروزی نهایی با مؤمنان است. البته به شرطی که پیوندمان را با ولایت محکم کرده و به حبل ولایت چنگ زنیم.

وی با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: فتنه ۸۸ در مرحله اول باتدبیر مقام معظم رهبری و در مرحله بعد با بصیرت مردم که شامل تشخیص فتنه و حرکت به‌موقع بود خنثی شد.