به گزارش اهروصال؛ فرماندار اهر در تجمع مردمی بصیرت در اهر حضور پرشور مردم ولایت مدار ایران اسلامی در اقصی نقاط کشور را نشان از وفاداری ملت ایران به آرمان‌های انقلاب و تبعیت از مقام معظم رهبری برشمرد.

زاهد محمودی با تقدیر از حضور پرشور مردم در سالگرد حماسه ۹ دی گفت: بحث ۹ دی مختص یک روز نبوده و در تاریخ ماندگار خواهد بود که مردم ولایی ایران در کنار رهبری، آرمان‌های مقدس امام راحل و شهدای گران‌قدر جانانه ایستادند و عزت و اقتدار نظام و پایبندی به انقلاب اسلامی را به دنیا نشان دادند.

وی گفت: با توجه به اینکه توطئه‌های استکبار جهانی درصحنه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای برای مقابله با انقلاب اسلامی و هجمه همه‌جانبه علیه ایران اسلامی پیش از پیش نمایان است قطعاً حضور پرشور حماسی مردم در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی  در طول عمر پربرکت خود و حضور امروز مردم در سالگرد حماسه نه دی به نقطه عطفی برای انقلاب تبدیل‌شده و این امر نشان از وحدت و همدلی ملت ایران در مواجهه با استکبار جهانی و توطئه‌های آن‌ها است.

وی در پایان ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم ولایتمدار شهرستان اهر در این اجتماع مردمی این همایش حضور را بیعت مجدد با مقام معظم رهبری و آرمان‌های انقلاب و شهدای گران‌قدر اعلام کرد.