به گزارش اهروصال؛ آیت‌الله حاجی‌زاده؛ امام‌جمعه شهرستان اهر؛ پنجشنبه صبح در جلسه شورای اداری؛ اظهار داشت: مسلمانان و مؤمنین عزیز و باعزت هستند و نباید زیر پرچم کافران بروند. خداوند متعال مستکبرین را دوست ندارد. ملت واحده ایران همیشه نقشه دشمنان را نقشه بر آب کرده است. دشمن هر کاری برای فروپاشی ملت ایران و مسلمانان می‌کند به لطف خدا به سمت خودشان برمی‌گردد.

وی در رابطه بااهمیت اقتصاد مقاومتی؛ اذعان داشت: اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات معیشتی مردم است. البته این به آن معنی نیست که باید مسائل نظامی و بازدارنده را پیگیر نباشیم زیرا امنیت خود باعث شکوفایی اقتصاد یک کشور می‌شود. اگر همین موشک‌ها نبودند معلوم نبود چه بر سر ما می‌آوردند.

اصول نظام اسلامی استکبارستیزی است. اکنون دولت و ملت با رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله) یک‌صدا فریاد ضد استبدادی سر می‌دهند و وحدت در ما حاکم است.

امام‌جمعه اهر در پایان عنوان کرد: نظام اسلامی برگرفته از دین و سنت پیامبر و اهل‌بیت بوده و یک نظام کامل است و بااین‌همه تحریم‌ها که هرکدام می‌تواند کمر ملتی را خم کند ایستادگی کرده و به کار خود ادامه می‌دهد. ما باید در مسائل معنوی و فرهنگی سرمایه‌گذاری کنیم. استکبارستیزی بدون ایمان و فرهنگ انقلابی محقق نمی‌شود.

انتهای پیام/