به گزارش اهروصال؛ زاهد محمودی؛ فرماندار شهرستان اهر؛ در شورای اداری شهرستان اهر؛ افزود: مردم اهر نشان دادند که حامی هم نوع خود بوده و هستند.

همچنین از نهادهای مردمی و اجتماعی که به یاری مردم زلزله‌زده کرمانشاه شتافتند کمال تشکر رادارند.

وی در ادامه افزود: امام‌جمعه شهرستان اهر مسئولین را هدایت می‌کند و ازاین‌رو از وی کمال تشکر راداریم.

محمودی در ادامه مطرح کرد: اقتصاد همیشه از مهم‌ترین ضرورت‌های کشور و خواسته و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) است و باید جدی گرفته شود.

وی در خصوص جاده اهر – تبریز اظهار داشت: جاده اهر – تبریز یک‌راه مهم در استان است که امیدواریم با حضور استاندار در شهرستان اهر سرعت انجام پروژه نیز سرعت گیرد.

فرماندار اهر در خصوص ظرفیت‌های اهر اذعان داشت: اهر ظرفیت‌های زیادی درزمینه های مختلف ازجمله معادن مختلف، دامداری و کشاورزی دارد.

اهر در زمینه معادن جزء معادن شهرهای نخست کشور است. همچنین از اهر به‌عنوان قطب دامداری و تولید سیب منطقه یاد می‌شود که امیدواریم این ظرفیت روزبه‌روز هرچه بیشتر خود را نشان دهد و پیشرفت کنند.

وی خاطرنشان کرد: اهر درزمینهٔ صنایع‌دستی پایتخت ورنی کشور بوده و در سایر زمینه‌های صنایع‌دستی فعالین زیادی را رد خود جای‌داده است.

محمودی در پایان اذعان داشت: برای جذب سرمایه‌گذار و تحقق امر اشتغال جوانان در اهر مدیران کل استانی باید به مدیران شهرستانی تنفیذ اختیار کنند تا سرمایه‌گذاران برای هر کاری مجبور به مراجعه مرکز استان نباشند.

همچنین در خصوص بحث سرمایه‌گذاری و امنیت باید توجه ویژه‌ای شود تا سرمایه‌گذار برای شهرستان ما جذب شود.

انتهای پیام/