به گزارش اهروصال؛ سرهنگ یونس منفرد؛ فرمانده انتظامی شهرستان اهر؛ در صبحگاه مشترک نیروی‌های مسلح اهر؛ گفت: در شش‌ماهه امسال حدود ۴۳۵ مورد افزایش برخورد و کشف مواد مخدر راداریم. همچنین مبارزه جدی با کالای قاچاق داشته‌ایم و اولویت دوم ما پس از برخورد با مواد مخدر است. همان‌طور که مقام معظم رهبری شعار سال را اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال نام‌گذاری کرده‌اند ما نیز باید در این راستا مبارزه جدی با قاچاق کالا را در نظر گرفته‌ایم زیرا دشمن اصلی تولید و ایجاد اشتغال، کالای قاچاق است. همکاران ما به‌صورت جدی با مفسدان اقتصادی و قاچاقچیان برخورد می‌کنند و در ۶ ماهه اول امسال ۸۴۱ میلیون تومان کالای قاچاق کشف و ضبط گردیده و عوامل آن به مراجع قضایی معرفی‌شده‌اند.

سرهنگ منفرد خاطرنشان کرد: اولویت بعدی ما بحث ترافیک و تصادفات در سطح شهر و جاده‌ها است. در درون شهر تصادفات خطرناک و فوتی ۵۰% کاهش و در خارج از شهر ۴۳% کاهش داشته است. در همین راستا پلیس‌راه اهر – تبریز رتبه اول استانی در کاهش تلفات جاده‌ای را کسب نموده است.

فرمانده انتظامی اهر در پایان اذعان داشت: در راستای رعایت حقوق شهروندی پلیس تمام تلاش خود را کرده است و یکی از همکاران ما کتابی نیز با این عنوان تألیف کرده است.

انتهای پیام/