به گزارش سرویس اجتماعی اهروصال؛

این روزها بازار همه‌پرسی کردستان بسیار داغ بوده و عده‌ای هم با حمایت از آنان هیزم در آتش دشمنان می‌ریزند. در این میان عده قلیلی از کردهای ایران با افراشته کردن پرچم کردستان عراق سعی در تحریک مردم به‌سوی تجزیه‌طلبی کرده‌اند ولی غافل از اینکه اکثریت کردهای ایران ولایی بوده و تابع ولایت‌فقیه هستند و هرچه شود با دشمن ایران و اسلام یعنی اسرائیل هم‌کاسه و هم‌پیمان نمی‌شوند.

کردهای ایران چندین بار پس از انقلاب اسلامی ثابت کرده‌اند که مردمی میهن‌پرست و ولایت مدار هستند حتی در جنگ‌های تحمیلی پیش‌مرگان مسلمان کرد حمایت بسزایی از انقلاب اسلامی کرده و در زمان تعطیلی شهربانی و اوضاع وخیم کردستان، باراهنمایی امام (ره) و کمک نظامی شهید چمران وظیفه برقراری امنیت کردستان ایران را به دست گرفتند.

حال بارزانی خائن با خیال خام کشور کردستان، سعی دارد تا با تحریک مردم ولایی کردستان ایران کشور اسرائیل دوم را در خاورمیانه رقم بزند، این در حالی است که خیال خام اسرائیل دوم را حتی با برنده شدن در همه‌پرسی باید به گور ببرد و خود و فرزندش به این مسئله واقف هستند و به همین خاطر بود که پس از برنده شدن در همه‌پرسی کردستان عراق عقب‌نشینی کردند و اعلام شد جدایی کردستان عراق ۲ سال به تعویق میفتد.

شاید عده کمی در ایران دست‌نشانده اسرائیل و حامی تجزیه ایران باشند ولی فراموش نکنند مردم ایران دوشادوش یکدیگر در برابر استبداد و تجزیه ایستادگی می‌کند. تجزیه کشورهای قدرتمندی همچون ایران از دیرباز آرزوی اسرائیل بوده است ولی همچون گذشتگان خود این آرزو را با خود به گور می‌برند و در آن کشوری که مردمش پیرو ولی‌فقیه باشند هیچ‌گاه تجزیه معنی نمی‌دهد. همان‌گونه که در سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان نیز مشاهده شد اکثر کردهای ایران خواهان کشور واحد و ولایت مدار هستند و این توطئه دشمن است که با ایجاد چهره جدایی‌طلب سعی در تجزیه ایران دارد. جالب است بدانید که برخی از تجزیه‌طلب‌ها واقعاً به هم‌زبانان و هم‌وطنان خود اهمیت نمی‌دهند و تنها چیز مهم برای آن‌ها به قدرت رسیدن خودشان است و در این راه حتی حاضر هستند بسیاری از هم‌وطنان خود را نیز به شهادت برسانند. برخی از کردها حتماً به یاد دارند که یکی از گروهک‌های جدایی‌طلب در اوایل جنگ نزدیک به ۵ هزار نفر از هم‌زبانان خود را به قتل رسانید. پس جوانان و هم‌وطنان ما از هر زبان و نژادی هوشیار باشند که در زمین دشمن ما یعنی اسرائیل بازی نکنند.

انتهای پیام/