به گزارش اهروصال؛سید محمد عابدی؛ فرماندار اهر در جلسه هماهنگی جشنواره سراسری تئاتر ارسباران؛ گفت: امسال در جشنواره سرا سری تئاتر کوتاه ارسباران؛ ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا در پذیرایی شرمنده مهمانانی که از شهرهای مختلف به اهر می‌آیند نشویم و خاطره خوبی از اهر در ذهن آن‌ها بسازیم.

وی در ادامه اذعان داشت: تعطیلی دانشگاه یک حسن است زیرا پذیرایی از مهمانان به عهده دانشگاه خواهد بود و مشکلی ازنظر کیفیت و کمیت غذا پیش نخواهد آمد و شاهد اعتراضی برای کیفیت غذا از سوی دانشجویان نخواهیم بود و می‌توانیم دانشگاه را بهتر مدیریت بکنیم.

وی در خصوص رخدادهای فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران، مطرح کرد: هر رخداد فرهنگی که در جمهوری اسلامی پیش می‌آید برای تحکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هر کاری که می‌کنیم و هر حرفی می‌زنیم باید برای تحکیم نظام باشد. ما همه تحت ولایت رهبر معظم انقلاب هستیم و فرزند انقلاب به شمار می‌آییم.

مبانی فرهنگی و دینی جامعه باید حفظ شود. مسائل روز فرهنگی در قالب تئاتر به نمایش عموم گذاشته می‌شود.

وی در ادامه مطرح کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا این جشنواره به‌خوبی برگزار شود. دانشگاه‌های اهر برای مردم و مال مردم است و باید در این جشنواره در کنار مردم اهر باشد و برای پذیرایی از مهمانان یاری رساند. اگر مردم نبودند دانشگاهی ساخته نمی‌شد.

از من فرماندار بگیر تا سپاه، دانشگاه و تمامی نهادها برای مردم هستند و برای خدمت به مردم هستند.

سید محمد عابدی افزود: ما با دانشگاه‌ها صحبت کردیم تا از امکانات رفاهی دانشگاه‌ها استفاده کنیم.

شهرستان و منطقه ارسباران مهد روزنامه‌نگاری و تئاتر است. وقتی برخی از کشورهای دیگر در اوج وحشیگری زندگی می‌کردند ایران مهد تمدن و علم بود.

وی در خصوص جشنواره تئاتر مطرح کرد: امیدوارم امسال نیز جشنواره تئاتر مانند سال‌های پیش یا حتی خیلی بهتر برگزار شود.

من در هر جا باشم سربازی برای نظام خواهم بود و همه ما در تلاش برای خدمت به‌نظام اسلامی هستیم.

تصاویر/

 

انتهای پیام/