پایگاه تحلیلی خبری اهروصال

یکشنبه - 25 تیر 1396 - 20:10 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار اهر:
هنر عکاسی یکی از راه هایی است که می توان به وسیله آن ارسباران را به دنیا شناساند
سید محمد عابدی: عکس با چشم انسان در ارتباط است و می تواند تاثیر زیادی را در انسان ها به وجود آورد. در طول زمان نیز انقلاب ها و تحرکات زیادی با یک عکس به وجود آمده است.

به گزارش اهروصال؛ سید محمد عابدی؛ فرماندار اهر؛ روز ۲۴ تیر ماه در مراسم اختتامیه اولین جشنواره عکس سال ارسباران؛ مطرح کرد: جشنواره سراسری عکس سال ارسباران، یکی از فعالیت های خوب در عرصه فرهنگی بوده و امیدواریم در سال ها و ماه های آتی نیز شاهد چنین برنامه هایی در شهرستان اهر باشیم.

وی در ادامه اذعان داشت: عکس با چشم انسان در ارتباط است و می تواند تاثیر زیادی را در انسان ها به وجود آورد. در طول زمان نیز انقلاب ها و تحرکات زیادی با یک عکس به وجود آمده است.

وی در ادامه با اشاره به عکس منتشر شده از جسد کودک سوری، مطرح کرد:  عکسی از جسد یک کودک سوری که در سواحل دریای مدیترانه انداخته شده بود، توانست تحول بزرگی در مبارزه با داعشی ها در سطح جهان به وجود آورد.

وی در ادامه با اشاره به زیبایی های بسیار زیاد منطقه ارسباران، گفت: هنر عکاسی یکی از راه هایی است که می توان به وسیله آن ارسباران را به دنیا شناساند. بسیاری از زیبایی هایی که در منطقه ارسباران وجود دارد منحصرا مربوط به این منطقه است و یقینا در هیچ جای دنیا نمی توان امثال آن را پیدا کرد. اگر بخواهیم این زیبایی ها را به دنیا معرفی کنیم عکاسی یکی از شیوه های موثر در این رابطه است.

فرماندار اهر خاطرنشان کرد: یکی از رویداد های مهم کشور و جهان که در منطقه ارسباران نیز شاهد آن خواهیم بود؛ رویداد تبریز ۲۰۱۸ خواهد بود و منطقه ارسباران و شهرستان اهر یکی از مسیر های گردشگری جهان اسلام ۲۰۱۸ خواهد بود، در این راستا امیدواریم با عکس های بسیار عالی عکاسان، ظرفیت های گردشگری منطقه را به گردشگران معرفی کنیم.

وی در ادامه جذب گردشگر خارجی و ایرانی را یکی از راه های توسعه منطقه دانسته و افزود: منطقه ما حرف زیادی از لحاظ زیبایی دارد و یقینا با همکاری مردم و مسئولین، قرارگرفتن شهرستان اهر در مسیر توسعه و ثقل گردشگری آذربایجان شرقی محقق خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: جذب گردشگر می تواند در شهر برای صدها و هزاران جوان بیکار، ایجاد اشتغال کند. اهری ها و ارسبارانی های که برای منطقه خود دلسوز هستند با تمام وجود برای توسعه و آبادانی شهرشان تلاش کنند.

انتهای پیام/

(0) (0)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منابع امور آب اهر و جهاد کشاورزی اهر تابناك وب شرکت گاز آذربایجان شرقی تابناك وب کانال تلگرامی اهروصال تابناك وب
  • تبلیغات