رحیم رضاخانی در اهروصال نوشت؛

یکی از مناسبت های بسیار مهم مسلمانان بخصوص شیعیان در ماه مبارک رمضان رخ داده ایت و آن شب های قدر می باشد که مسلمانان و شیعیان امیرالمومنین علی (ع) در این ۳ شب با خدای خود راز و نیاز می کنند و مقدرات یک سال آتی را دراین شب های حساس و ساعات بسیار مهم تعیین می نمایند، شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است، خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است،در تمام سال شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد، این شب، شب نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است. عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است. در این شب، مقدرات یک سال انسان‌ها و روزی‌ها، عمرها و امور دیگر مشخص می‌شود. ملائکه در این شب بر زمین فرود می‌آیند، نزد امام زمان(عج) می‌روند و آنچه را برای بندگان مقدر شده بر ایشان عرضه می‌دارند، شب‌زنده‌داری و تلاوت قرآن و مناجات و عبادت در این شب، بسیار توصیه و تأکید شده است .

شب قدر فرصتی است زرین و طلایی برای شستشوی آینه دل. این شب بهترین فرصت است تا خوبی‌ها را جایگزین بدیها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، احسان و نیکی را جایگزین ظلم و ستم، احسان به والدین را جایگزین عاق والدین و صله رحم را جایگزین قطع رحم نماییم. نیکو و شایسته است با صدقات قدمی در جهت آبادانی خانه آخرت برداریم و با اعمال نیک و خیر، ثواب دو چندان ببریم،در شب قدر که شب‌زنده‌داری می‌کنیم، خداوند نام ما را در گروه نیک‌بختان ثبت می‌کند و آتش جهنم را بر ما حرام می‌سازد. آیا توفیقی بالاتر از این هست که آتش جهنم بر ما حرام شود و به خدا نزدیک‌تر شویم؟ دعاهای شبهای رمضان مجموعه‌ای است روشنی‌بخش که با تکرار تلاوت آنها، آموزش‌های آن‌ها به صورت هدف‌هایی برای ما در می‌آیند. پس هنگام خواندن این ادعیه شایسته و بهتر است مفهوم آنها را نیز همواره مدنظر داشته باشیم و با تلاش و کوشش به سوی این هدف‌های مطرح‌شده در دعاها گام برداریم .

ما فرزند جهاد و شیعه علی(ع) هستیم و جوانان ایران با قدرتی باشکوه و اندیشه‌ای بلند با این ایمان راسخ آماده مقابله با هرگونه فتنه آمریکایی، اسرائیلی و سعودی در منطقه هستند و انقلاب را پیش خواهند برد ،ملت فهیم و مومن ایران اسلامی در حوادث گوناگون از سال ۱۳۵۷ تاکنون در مناسبتها و فرصت های مختلف کنار آرمانهای خود ایستاده و تن به بیگانه نمی دهد این استقبال بی نظیر ملت ایران از شب های قدر و یا در مناسبهای معنوی دیگر همچون دهه اول ماه محرم و یا مراسم جهانی و عظیم اربعین حسینی به دنیا و بخصوص به استکبار جاهل جهانی که در راس آنها آمریکای شیطان صفت ،انگلیس و اسرائیل پلید نشان می دهند که همیشه ایرانیان حامی و معتقد به حفظ مناسک دینی و مذهبی و ملی خود هستند و دشمنان قسم خورده کشورمان در این روزها و شب هاست که مایوس می شود و تمام نقشه هایشان بی اثر می شود.

آری اینجا ایران است و این شب های قدر گزینه روی میز شیعیان و مسلمانان است که لرزه بر اندام دشمنان بخصوص داعش نفرین شده می اندازد که اینجا جای داعشی و تکفیری نیست و باید حواسشان را بیشتر جمع کنند که ملت غیور ایران اسلامی خواب را برای آنان حرام می کنند.