به گزارش اهروصال؛ سرهنگ «یونس منفرد» در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید مقابله با فروشندگان مواد مخدر، شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ؛ به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران شهرستان اهر قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان با انجام یک سری از تحقیقات و اقدامات تخصصی و فنی پلیسی یک نفر از فروشندگان مواد مخدر را شناسایی و مورد تعقیب و مراقبت نامحسوس قراردادند.

سرهنگ منفرد تصریح کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر و در بازرسی از باغ شخصی متهم و خودرو وی مقدار نیم کیلو مواد مخدر تریاک که به‌صورت ماهرانه‌ای در داخل باغ جاسازی‌شده بود کشف و ضبط نمودند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این راستا تعداد یک خودرو توقیف و یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

سرهنگ منفرد در پایان با تأکید بر اینکه یکی از اولویت‌های این فرماندهی مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر است گفت: تداوم طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در دستور کار پلیس شهرستان بوده و در طول سال باقدرت ادامه خواهد داشت. شهروندان نیز می‌توانند در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر و یا هرگونه اخبار در خصوص فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر موضوع را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ جهت شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ اطلاع دهند.