به گزارش اهروصال به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردارحسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات دقیق این خبر گفت: در تاریخ بیست و چهارم آبان ماه سال نود و پنج، ماموران پاسگاه انتظامی “آشار” شهرستان مهرستان پس از شناسایی یک باند مسلح مواد مخدر با آنها درگیر می شوند که دراین عملیات پس از کشف ۵۸۹ کیلو تریاک استوار دوم “صادق امیری زاده” توسط قاچاقچیان به شهادت می رسد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سوداگران مرگ در این درگیری با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه متواری شده بودند افزود: با توجه به اینکه هویت قاچاقچیان توسط پلیس شناسایی شده بود در همان ساعت اولیه تلاش های گسترده تیم های اطلاعاتی و یگان های عملیاتی برای دستگیری ضاربان آغاز شد .

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از این درگیری با تغییر مداوم محل سکونت و استفاده از هویت جعلی و زندگی در ارتفاعات شهرستان های “مهرستان”، “ایرانشهر” و “سرباز” خود را مخفی کرده بودند .

سردار رحیمی در ادامه اظهار داشت: پس از ماه ها اقدامات فنی و تخصصی گسترده، آخرین محل تردد دو ضارب اصلی این حادثه در شهرستان چابهار توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی شد که بامداد امروز در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه متهمان دارای سوابق کیفری بودند، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی اعتراف کردند که مامور پلیس را به شهادت رساندند.

انتهای پیام/