به گزارش اهروصال، در این مراسم مدیرعامل کلینیک عمومی و تخصصی حکیم ارسباران تلاش در جهت جذب پزشکان متخصص در رشته‌های مختلف را از اولویت کاری این مرکز درمانی برشمرد و افزود: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده در بخش تخصصی، پزشکان متخصص ارتوپدی، اعصاب و روان، جراحی چشم و بیماری‌های عفونی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و پیگیر هستیم که سایر تخصص‌های مورد نیاز منطقه را با هماهنگی مسئولین ذی‌ربط و جذب پزشکان متخصص فراهم نمائیم.

دکتر جواد احتشام‌فر گفت: هم‌اکنون در این کلینیک بخش‌های عمومی، تخصصی، آزمایشگاهی با خدمات پرستاری و اورژانس فعالیت خود را آغاز کرده که با راه‌اندازی آن زمینه برای اشتغال ۲۰ نفر فراهم شده است.

وی، افزود: به‌زودی بخش‌های فیزیوتراپی، طب کار، نور فیدبک راه‌اندازی خواهد شد.

وی، از همکاری مسئولین استان و شهرستان که دست‌اندرکاران این درمانگاه را در راه‌اندازی این مجموعه درمانی یاری کردند قدردانی کرد.

مراکز درمانی شهرستان اهر به‌کل جمعیت ارسباران خدمات درمانی ارائه می‌دهد

در این مراسم همچنین فرماندار اهر یکی از مهم‌ترین اولویت دولت یازدهم را کمک به‌سلامت و بهداشت جامعه ذکر کرد و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات مطلوب درمانی را ضروری برشمرد.

سید محمد عابدی با اشاره به مرکزیت این شهرستان به شهرهای هم‌جوار و ارائه خدمات درمانی تنها بیمارستان به‌کل جمعیت منطقه ارسباران گفت: هم‌اکنون بیش از هشتاد درصد تخت بیمارستانی اهر مربوط به بیماران و مراجعین از شهرستان‌های مختلف ارسباران می‌باشد.

وی در پایان، گفت: همه باید تلاش کنیم که همگام با توسعه مراکز بهداشتی درمانی دولتی، زمینه را برای همکاری بخش خصوصی در این شهرستان فراهم نمائیم تا با تنوع‌بخشی خدمات و حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان زمینه را برای فعالیت بیشتر آنان فراهم نمائیم.

تهیه و تنظیم خبر از حسن بالاگر

انتهای پیام/