پایگاه تحلیلی خبری اهروصال

یکشنبه - 10 بهمن 1395 - 14:43 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جدول زمان‌بندی انتخابات ریاست‌جمهوری و شورا؛
پیش‌بینی ۶۵ هزار شعبه اخذ رأی برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: ۲۰۰ میلیون تعرفه رای برای برگزاری سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی پیش بینی شده است.

به گزارش اهروصال به نقل از مهر، علی اصغر احمدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال آینده سه انتخابات مهم به صورت همزمان برگزار می‌شود که دارای اهمیت بسیار بالایی است.

وی اضافه کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در سراسر کشور برگزار می‌شود و انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی نیز در چند حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد: با هماهنگی هیئت نظارت شورای نگهبان و هیئت نظارت مجلس شورای اسلامی،  ۲۰۰ میلیون تعرفه رای برای انتخابات سال ۹۶ پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که انتخابات ریاست‌جمهوری به دور دوم کشیده شود، جمعه بعد از آن این انتخابات برگزار می‌شود و آمادگی لازم در این زمینه وجود دارد.

احمدی از پیش‌بینی ۶۵ هزار شعبه اخذ رای برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد و بیان کرد: برای انتخابات ریاست جمهوری نیز بین ۵۳ هزار تا ۵۵ هزار شعبه ثبت نام و اخذ رای پیش‌بینی شده است.

وی زمان ثبت‌نام برای انتخابات شوراها را ۳۰ اسفندماه امسال و ثبت نام ریاست جمهوری را ۲۲ فروردین سال ۹۶ اعلام کرد و گفت: ستاد انتخابات وزارت کشور برای تمهید مقدمات انتخابات ۲۹ اردیبهشت در سطح ملی و استان‌ها آغاز کرده است.

(0) (0)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منابع امور آب اهر و جهاد کشاورزی اهر تابناك وب شرکت گاز آذربایجان شرقی تابناك وب کانال تلگرامی اهروصال تابناك وب
  • تبلیغات