به گزارش خبرنگار اهروصال، سرهنگ پاسدار عبدالحسین ایمانی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان اهر اظهار داشت: ناآگاهی و عدم آشنایی برخی با مباحث فرهنگ اسلامی، در حقیقت ریشه و بنیان بسیاری از جرایم است که باید با سرمایه گذاری در بخش فرهنگ نسبت به پیشگیری جرایم در این حوزه تلاش شود.

وی با ذکر اینکه صنوف به عنوان یکی از اصلی‌ترین عناصر ایجاد اشتغال در جامعه نقش تعیین کننده‌ای در اقتصاد جامعه دارند گفت: مروز با اندکی تامل می‌توان دریافت سنگینی ایجاد اشتغال با تعطیلی برخی صنایع، بر دوش اصناف نهاده شده است.

فرمانده سپاه ناحیه اهر تصریح کرد: اگر ما با اتکا به اقتصادمقاومتی که برگرفته از تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی در بیان رهبر معظم انقلاب است گام برداریم به اعتراف همه کارشناسان و صاحب نظران اقتصادی در برابر تحریم‌ها پیروز خواهیم شد.

ایمانی با اشاره به اینکه با تجهیز مراکز تجاری به دور بین های مدار بسته آمار سرقت را کاهش دهیم گفت: می توانیم با حمایت و استفاده از کالاهای بومی٬ صنعت منطقه را تقویت کنیم تا شاهد بیکاری جوانان و ابتذال در جامعه نباشیم.

فرمانده سپاه ناحیه اهر در پایان این جلسه، سرگرد پاسدار محمد اسکندری به عنوان فرمانده حوزه بسیج اصنفا شهرستان اهر معرفی کرد.