پایگاه تحلیلی خبری اهروصال

یکشنبه - 19 دی 1395 - 22:31 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک منبع‌آگاه در گفت‌وگو با اهروصال خبر داد
حجت‌الاسلام حسین ستاری رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان اهر می‌شود
اهروصال: یک منبع‌آگاه از انتخاب حجت‌الاسلام حسین ستاری به‌عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر خبر داد.

یک منبع‌آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اهروصال با اشاره به تغییر و تحول در مدیریت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر، اظهار داشت: حجت‌الاسلام حسین ستاری طی حکمی از سوی سید شهاب‌الدین مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی به‌عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر منصوب می‌شود.

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام حسین ستاری رئیس فعلی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلیبر بوده که در این سمت ۴ سال سابقه را دارا است.

این منبع‌آگاه اضافه کرد: بر اساس آخرین اخبار موثق همت زاده یکی از روحانیون مستقر در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلیبر به‌عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی این شهرستان منصوب خواهد شد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه رئیس فعلی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر در چه سمتی فعالیت خواهد کرد؟ گفت: در حال حاضر بنا به تصمیم مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، وی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان مشغول به کار خواهد شد.

به گفته این منبع‌آگاه مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر با حضور سید شهاب‌الدین مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان در بیت امام جمعه اهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار اهروصال، حجت‌الاسلام محمدعلی حقی امین پیش از این در اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از سوی مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی به سمت رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر منصوب‌شده بود.

انتهای پیام/

(0) (1)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منابع امور آب اهر و جهاد کشاورزی اهر تابناك وب شرکت گاز آذربایجان شرقی تابناك وب کانال تلگرامی اهروصال تابناك وب
  • تبلیغات