به گزارش اهروصال به نقل از آوای ورزقان، تیم های فوتسال مس سونگون ورزقان و شهرداری ساوه راس ساعت ۱۶ امروز چهارشنبه در چارچوب دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با غوغای مسی ها در خانه و برتری ۵ بر ۱ برابر شهرداری ساوه به پایان رسید.

مسی ها که با تساوی هفته گذشته خود مقابل تیم الوند قزوین ۲ امتیاز حساس را از دست داده بودند در همان نیمه اول کار را تمام کرده و با زدن ۴ گل تیم رده ششمی ساوه را با نتیجه قاطع به رختکن فرستادند. در نیمه دوم هم هر تیم یک گل زد تا چهار گل فاصله نیمه اول حفظ شده و مس با کسب سه امتیاز مهم این بازی، همچنان در تعقیب گیتی پسند بماند.

تاینان داسیوا و میثم خیام هر کدام دو بار و بابک نصیری یکبار برای مس گلزنی کردند و مسلم اولاد قباد هم زننده تنها گل تیم میهمان بود.

مسی‌ها با این پیروزی پرگل ۳۶ امتیازی شده و با تثبیت جایگاه خود در مکان دوم جدول، فاصله ۵ امتیازی‌شان را با تیم گیتی پسند حفظ کردند.

لازم به ذکر است مس سونگون در هفته هفدهم این رقابت‌ها روز سه شنبه – ۲۱ دی ماه – در مشهد میهمان فرش آرای این شهر خواهد بود.