پایگاه تحلیلی خبری اهروصال

چهارشنبه - 15 دی 1395 - 23:28 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دبیر جشنواره عکس سال ارسباران مطرح کرد:
ارسبارانی‌ها جشنواره عکس سال ارسباران را حمایت کنند
اهروصال: دبیر جشنواره عکس سال ارسباران گفت: جشنواره عکس سال ارسباران به‌عنوان آینه تمام نمای زیبایی‌های منطقه ارسباران، نیازمند حمایت‌های ارسبارانی‌های عزیز است.

مهدی زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر در گفت‌وگو با خبرنگار اهروصال، با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره عکس سال ارسباران، اظهار داشت: این جشنواره قابلیت هنر عکاسی در اهر را بیش‌ازپیش آشکار خواهد کرد و زمینه‌ای برای معرفی هنرمندانه منطقه ارسباران خواهد شد.

وی افزود: هنر عکاسی ازجمله هنرهای ماندگار و در دسترس اکثر مردم در طبقات مختلف اجتماعی است و می‌تواند در انتقال اندیشه‌ها نقش مهمی داشته باشد.

دبیر جشنواره عکس سال ارسباران بابیان اینکه عکاسان شهرستان اهر و اعضای انجمن هنر عکاسی شهرستان اهر در این مدت کوتاه عملکرد قابل قبولی داشته‌اند گفت: جشنواره عکس سال ارسباران بستر مناسبی برای بروز استعدادها و توانائی‌های عکاسان و هنرمندان منطقه است و می‌تواند در انتقال فرهنگ و هنر و آداب مردم ارسباران نقش بسیار مهمی را ایفا کند.

زارعی با اشاره به اینکه جشنواره عکس سال ارسباران از اهمیت ویژه‌ای برای معرفی منطقه ارسباران برخوردار است ابراز داشت: جشنواره عکس سال ارسباران به‌عنوان آینه تمام نمای زیبایی‌های منطقه ارسباران، نیازمند حمایت‌های مادی و معنوی ارسبارانی‌های عزیز در مرکز استان و تهران است.

انتهای پیام/

(0) (0)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منابع امور آب اهر و جهاد کشاورزی اهر تابناك وب شرکت گاز آذربایجان شرقی تابناك وب کانال تلگرامی اهروصال تابناك وب
  • تبلیغات