پایگاه تحلیلی خبری اهروصال

جمعه - 10 دی 1395 - 11:33 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره گاز شهرستان اهر:
لزوم صرفه جویی در مصرف برای جلوگیری از قطع گاز طبیعی
اهروصال: رئیس اداره گاز شهرستان اهر گفت: خواهشمند است با حداکثر صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی، رعایت دمای متعادل و کاهش دمای محلهای غیر ضروری ،امکان آسایش سایر هموطنان را نیز فراهم فرمایید.

به گزارش اهروصال، عزیز عزیزی در گفتگو با خبرنگارن اظهار داشت: به استحضار میرساند، با موج فزاینده سرما در روزهای اخیر،خدمتگزاران شما در اداره گاز شهرستان، بصورت شبانه روزی در تلاشند با پایش و کنترل روند گازرسانی بصورت ۲۴ ساعته ،قطع گاز صنایع در صورت لزوم، کنترل دمای ادارات ،نهادهای دولتی و عمومی
وی افزود: ان شاءالله این نعمت سوخت پاک دچار افت فشار نگردیده و روزهای سرد بدون هیچگونه مشکلی برای اقصی نقاط شهرستان، سپری گردد.

رئیس اداره گاز شهرستان اهر ضمن تشکر از شکیبایی و همراهی مسئولین و مردم عزیز با این امر  گفت: خواهشمند است با حداکثر صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی، رعایت دمای متعادل و کاهش دمای محلهای غیر ضروری ،امکان آسایش سایر هموطنان را نیز فراهم فرمایید.

عزیزی تصریح کرد: اکیپهای امدادی گاز با شماره ۱۹۴ بصورت بیست و چهارساعته آمادگی دارند مشکلات احتمالی تاسیسات گازرسانی همشهریان را در سریعترین زمان رفع نمایند.

(0) (0)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منابع امور آب اهر و جهاد کشاورزی اهر تابناك وب شرکت گاز آذربایجان شرقی تابناك وب کانال تلگرامی اهروصال تابناك وب
  • تبلیغات